(0)

Hotelové osvětlení - osvětlení hotelového pokoje, komerční osvětlení pro hotely a restaurace

Omezený prostor hotelového pokoje vyžaduje promyšlenou volbu zdrojů světla. Volte
Česká designová svítidla, která promění všední praktičnost v estetický přepych.


Výběr designových svítidel do hotelového pokoje pro dosažení estetického zážitku
Hotelový pokoj je více než obyčejná ložnice, neboť neslouží jen jako místo k přenocování. Hosté často využívají pokoj i jako pracovnu, studovnu, místo přípravy na prezentaci apod.

Při osvětlení hotelu se uplatní nejen stropní, ale i stojací a stolní lampy
Prostor běžného hotelového pokoje většinou bývá omezený, což znamená, že při výběru ideálních zdrojů světla patřících k nezbytnému vybavení hotelového pokoje, bychom měli být obzvláště důmyslní. V restauraci hotelu a v hotelových pokojích se uplatní celá škála designových a technických svítidel s ohledem na architekturu interiéru hotelu, která by měla vytvářet v místnosti útulné prostředí s jemným jasem s náznakem barvy.
Ideální osvětlení hotelového pokoje by mělo být víceúrovňové, poskytující světlo z více úhlů, např. stropní závěsná hotelová svítidla, nástěnná svítidla, přenosné stojací lampy, ale také stolní lampy do hotelového pokoje poskytující soustředěné světlo pro pohodlné čtení, či psaní.
Při výběru vhodných svítidel do restaurace a hotelových pokojů se vyplatí investovat do kvality, neboť tato světla jsou vystavena zvýšenému užívání hotelovými hosty. Takovými svítidly jsou jistě tradiční Česká designová svítidla z kvalitních materiálů, prověřená časem. Investice do kvalitního komerčního osvětlení se vám vrátí v podobě ušetřených nákladů za údržbu a také v odezvě spokojených hotelových hostů.

***