(0)

Doručíme kamkoli na světě.

České lustry a svítidla Vám doručíme kamkoliv na světě. Spolehlivě a bezpečně.

Termíny a ceny doručení zboží.

Lustry podle Vašeho přání.

Můžeme Vám nabídnout zakázkovou výrobu lustrů, přesně podle vašeho přání.

Více o výrobě lustrů na zakázku.

Se skleněnými rameny

Tradiční české celo-skleněné křišťálové lustry se skleněnými rameny. Lustry z lisovaného a ručně foukaného broušeného křišťálového skla. Prodej klasických křišťálových lustrů ve stylu Kamenický Šenov, svítidel z pískovaného skla, lustrů zdobených vysokým smaltem, barevných skleněných lustrů aj.


Křišťálové s kovovými rameny

Lehké a přitom pevné lustry z ručně vyrobených kovotlačitelských mosazných dílů. Světla je možné objednat ve třech základních provedeních kovu – Zlatá, stříbrná (poniklovaná mosaz) a provedení hnědá ANTIK patina.


Odlitkové lustry

Masivní odlitková mosazná svítidla a lustry se zvýrazněnými reliéfy a rozličným povrchovým zpracováním (zlaté, stříbrné, patina) napodobující např. luxusní Viktoriánské lustry apod.


Bronzové lustry

Těžké masivní odlitkové lustry, ale i košová svítidla vyrobené z lehkých ručně zpracovaných kovotlačitelských mosazných dílů s originální povrchovou úpravou napodobující bronz.


Tereziánské lustry

Tradiční Tereziánská křišťálová svítidla ve tvaru lyry. Lustry je možné objednat ve třech základních provedeních barvy kovu – Zlatá leštěná mosaz, stříbrná (poniklovaná) mosaz a provedení hnědá ANTIK patina. K lustrům patří dekorativní řetěz a broušený skleněný kryt stropního baldachýnu, jenž bývá častou součástí těchto úžasných řemeslných svítidel.


Štrasové lustry

Štrasové lustry jsou ozdobeny prvotřídními broušenými olovnatými křišťálovými ověsy a kameny o velmi malé velikosti. Výsledkem je brilantní třpyt a lesk tohoto typu stropního svítidla. Lustry mohou být ve tvaru závěsného, či přisazeného koše. Případně mohou být i kombinací štrasového koše a lustru s rameny.


Designové lustry

U moderních křišťálových lustrů klademe důraz na jednoduchost a lehkost při zachování estetického rázu těchto křišťálových svítidel.