(0)

Mytí a čištění křišťálových lustrů a designových svítidel

Nejen pro dodané křišťálové lustry, ale i pro jiná hodnotnější řemeslná svítidla (klasické křišťálové lustry, skleněné lustry Murano, Holandské lustry, odlitková svítidla aj.) nabízíme kompletní servis svítidel, tj. pravidelné mytí a údržbu křišťálových lustrů, opravy starých, nebo starožitných lustrů, případně jejich úplnou renovaci (repasi) s uvedením do původního stavu.

Servisem a mytím lustrů se zabýváme již od roku 2002. Mezi našimi zákazníky jsou např. Diplomatický servis MZV zajišťující správu Ambasád v Praze, NPÚ, Arcibiskupství pražské‎, církve, hotely a rezidence, městské úřady, lázeňské objekty, ale i běžné domácnosti.
V případě zájmu Vám zašleme podrobnější seznam referencí.

Pokud nás oslovíte, rádi umyjeme a odborně vyčistíme křišťálové lustry přímo ve Vašem bytě či provozovně za přijatelné ceny. Nejsme limitováni Prahou, jezdíme po celé ČR.


Ceny chemického čištění lustrů 
Ceny mytí a oprav lustrů stanovujeme individuálně, neboť každý servisní zásah je svým způsobem jedinečný. Cenu čištění stanovujeme na základě velikosti lustrů, počtu žárovek, typu znečištění (např. po malířích, po vytopení, mastná špína z kuchyně aj.), dále podle jejich stáří (stavu elektro-instalace) a jejich dostupnosti (např. vysoké stropy, svítidla nad schodištěm) apod.

Většinu českých lustrů známe, proto pro stanovení ceny za vyčištění většinou postačí zaslání fotografie Vašich lustrů prostřednictvím emailu. 
V emailu je potřeba uvést o kolik kusů svítidel se jedná, počtu žárovek, případně výšky stropu a zdali jsou nějaká přístupová omezení (např. lustr nad schodištěm apod.).

Pokud se jedná o větší lustry, nebo větší počty kusů, rádi Vás předem osobně navštívíme a dohodneme cenu akce na místě.

Během čištění lustrů jsme schopni zajistit drobné opravy křišťálových lustrů – překetlování potrhaných spojovacích drátků, výměny vypálených elektrických objímek, doplnění chybějících křišťálových ověsů, řetězů apod.

Větší opravy a repase lustrů zajišťujeme dílensky. 
Po dobu servisního zásahu jsme schopni zajistit náhradní reprezentativní svítidla.

Nejsme úklidová firma, věnujeme se pouze lustrům a osvětlení. Proto jsme schopni zajistit skutečně precizní, odborné vyčištění křišťálových lustrů a svítidel v takové kvalitě, kterou Vám žádná úklidová firma nemůže zajistit.