(0)

Dodání zboží

Dodání křišťálových lustrů, lamp a dalších svítidel
Lustry a svítidla jsou zasílány až na výjimky (lampy a menší košové lustry) v demontovaném stavu. Jednotlivé části jsou pečlivě zabaleny v pevné odolné kartonové krabici s ochranou výstelkou. Součástí každého balení je záruční list a jednoduchý manuál pro montáž a instalaci zakoupeného listru, nebo svítidla. Pokud však přeci jenom dojde k poškození nějaké části, obratem Vám ji zdarma vyměníme. Nejlépe na základě zaslané fotografie poškozeného dílu. Při zasílání zboží do ciziny vyřídíme případné stížnosti s přepravní firmou.

Lustry a svítidla – nejzazší termín dodání
Většinu lustrů a svítidel jsme schopni odeslat do 3 pracovních dnů od obdržení platby.
Lustry a svítidla jsou skladována v demontovaném stavu, většinou jde pouze o kompletaci jednotlivých částí do balení. Samozřejmě některá svítidla nejsou držena trvale skladem, proto v popisu produktů v internetovém obchodě uvádíme maximální "nejzazší" termín pro odeslání zboží.

U zakázkových lustrů a svítidel, která nejsou součástí internetového obchodu, termín dodání upřesníme prostřednictvím emailu.
 

Cena dopravy – ESHOP
Přesně vypočtená cena dopravy je vždy uvedena vedle vyobrazeného zboží a je také součástí objednávkového formuláře. Jednoduše vyberte zemi určení zboží a náklady na dopravu se vypočítají automaticky. Odeslání zboží můžete objednat i pro své přátele do ciziny. Stačí v horním menu změnit zemi určení a uvedené ceny dopravy se změní podle vybrané destinace.

Cena dopravy - větší objednávky
Náklady na přepravu pro větší objednávky se počítají samostatně na základě hmotnosti zboží a jeho objemu (m3), způsobu přepravy a místa určení. Pokud nám zašlete poptávku, obratem Vám zašleme kompletní cenovou nabídku včetně nejvýhodnější ceny dopravy.

Ceny za zboží v internetovém obchodě jsou uváděny bez DPH
Pro kupující z České republiky se k ceně zboží automaticky připočítává 21% DPH. Také, pokud kupující je občanem Evropské unie a má právní postavení fyzické osoby, musí být k ceně objednaného zboží připočítáno 21% DPH. Pouze firmy a společnosti z EU, které jsou držiteli platného DIČ, mohou nakupovat bez DPH.

DOPRAVA kamkoliv na světě

Pro zasílání zásilek do zahraničí jsou běžné dodací termíny leteckou přepravou následující:

Letecky
(EMS - Czech Post)

Destinace

Evropa USA Jiné destinace
7 dní 7-14 dní 14 dní

Při odesílání větších zásilek používáme nejčastěji pevné dvojité kartonové bedny. Tento způsob balení v silném kartonu je velmi bezpečný a dokonce přežije dlouhodobou námořní přepravu bez úhony.

***