(0)

Masivní křišťálové lustry sestavené z dílů z odlévané mosazi

Masivní odlitková mosazná svítidla a lustry se zvýrazněnými reliéfy a rozličným povrchovým zpracováním (zlaté, stříbrné, patina) napodobující např. luxusní Viktoriánské lustry apod.


Masivní svítidla z odlévaného kovu připomínající starožitné mosazné a bronzové lustry

Odlitkové mosazné křišťálové lustry se vyznačují bohatou reliéfní výzdobou. Rozmanité patinování dodávají odlitkovým svítidlům vzhled navozující poklidnou atmosféru a zdobný vkus minulosti. Při jejich výrobě se užívá staleté techniky odlévání do písku, kdy slévači a po nich cizeléři a pasíři zhotovují všechny díly ručně, každý zvlášť. Také tato svítidla se doplňují křišťálovými ověsy té nejvyšší kvality. Můžete si vybrat vysoce brilantní ověsy s obsahem 30 % PbO. Odlitková svítidla z naší produkce působí v interiéru jako umělecká díla nebo jsou s nimi v harmonickém souladu.

Odlitková svítidla si můžete od nás objednat v nejrůznějších provedeních pro použití na strop, na zeď i na podlahu (klasické lustry s rameny, košové lustry, stojací lampy, stolní lampy, mosazné lucerny aj.)  Lze objednat i uzavřená provedení odlitkových svítidel pro venkovní použití. Ke všem odlitkovým lustrům Vám samozřejmě dodáme patřičně dlouhý dekorativní řetěz a odlévaný zdobný baldachýn zakrývající stropní kabely, jež tvoří nedílnou součást těchto úžasných řemeslných svítidel.