(0)

Klasické České křišťálové lustry se skleněnými rameny

Tradiční české celo-skleněné křišťálové lustry se skleněnými rameny. Lustry z lisovaného a ručně foukaného broušeného křišťálového skla. Prodej klasických křišťálových lustrů ve stylu Kamenický Šenov, svítidel z pískovaného skla, lustrů zdobených vysokým smaltem, barevných skleněných lustrů aj.


Prodej českých dekorativních  křišťálových lustrů a jiných stropních svítidel ze skla

Zde si můžete vybrat z více možností: Například z křišťálových lustrů vyrobených v některých případech z lisovaného křišťálového skla a lustrů kompletně vyrobených z ručně foukaných a ručně broušených dílu. Ručně foukané a broušené skleněné lustry obsahují velké množství řemeslné ruční práce s použitím nejlepších materiálů.

Sklo a použité materiály
Použité materiály pro svítidla jsou většinou olovnaté křišťálové sklo, které je dále zušlechtěno lakováním, zlacením, gravírováním a broušením. Prodávané skleněné lustry jsou osazeny vysoce kvalitními křišťálovými ověsy s vysokým obsahem PbO. Přidání oxidu olovnatého do skla významně zlepšuje optické vlastnosti skla (index lomu). K dosažení konečného optického efektu jsou křišťálové ověsy přesně broušeny a leštěny. Vše, co vypadá tak jasně, je skutečně vyrobeno z křišťálového skla. Zde není NIC z plastu!

Pokud v naší základní nabídce nenajdete přesně to, co hledáte, můžeme vám nabídnout i vlastní výrobu lustrů podle vašich přání - viz  Zakázková výroba lustrů a svitidel  v menu nahoře.