(0)

Křišťálové lustry z pískovaného broušeného skla

Křišťálové lustry s rameny, a jiná závěsná stropní svítidla složená z pískovaných skleněných dílů. Bílé pískované sklo může být hladké, nebo dekorované ručním brusem.


Bílé lustry a lampy z pískovaného skla jsou ideálními světly do ložnice

Pokud řešíte jaké zvolit osvětlení do ložnice, jistě dobrou volbou jsou lustry, stojací a nástěnné lampy z ručně foukaného hutního skla s povrchovou úpravou chemickým, nebo mechanickým pískováním. Tato výjimečná dekorativní svítidla jsou vhodným osvětlení nad postel, neboť působí uklidňujícím bělostným dojmem, zejména pokud si zvolíte světlo s jemným pískovaným povrchem a příjemnými oblými tvary. Tato svítidla lze objednat do ložnice jako sety, např. křišťálový lustr nad postel, světlo na čtení na noční stolek, a nástěnné lampy do ložnice ve stejném designovém provedení.

Zajímavě vypadají i pískovaná svítidla zdobená barevnými křišťálovými ověsy, nejlépe v teplých kontrastních barvách např. rubínově červená, fuchsiová aj. Vše závisí jen na Vašem vkusu – viz zakázková výroba (barvu ověsů u standardního produktu si můžete změnit).