(0)

Nástěnná svítidla se skleněnými nebo kovovými rameny

Zde si můžete vybrat mezi klasickými křišťálovými svítidly opatřenými skleněnými, nebo kovovými trubkovými rameny. Dále si můžete vybrat nástěnné lampy a svítidla vyrobená z odlévané mosazi s lesklou, nebo matovanou povrchovou úpravou (zlatá, stříbrná, ANTIK patina připomínající starožitná svítidla). Skleněné části nástěníků jsou zušlechťovány ručním brusem, pískováním apod.


Nástěnná svítidla a nástěnná světla – doplňkové osvětlení interiéru obývacího pokoje, ložnice apod.

Nástěnná svítidla a nástěnná světla mají výhodu ve svém pevném umístění, nevýhodu v tom, že komplikují případné změny ve vnitřním zařízení. Nástěnná svítidla jsou tedy vhodná tam, kde řešení interiérů je dlouhodobé a nepředpokládá změny ve využití stěn. Nástěnná světla jsou častější v restauracích k osvětlení stolků. V bytech nástěnná svítidla bývají často umístěna po stranách velkého obrazu nebo zrcadla, v palácových stavbách někdy po stranách dveří.

Výběr nástěnných svítidel
Z naší nabídky nástěnných svítidel a nástěnných světel si můžete vybrat jak klasická křišťálová nástěnná svítidla s rameny – sklo i kov. Tak i originální designová světla a svítidla z materiálů jako je odlitková mosaz (provedení zlatá, stříbrná, patina) a hutní sklo s kvalitním povrchovým zapracováním – pískování skla a ruční broušení. V nabídce samozřejmě nechybí i reprezentativní přisazená nástěnná svítidla.